Midea V12 B

Kód: 1650
Neohodnotené
Značka: Midea
€799
Skladom (1 ks)

robotický vysávač • režim vysávania • režim mopovania • samočistiaca stanica so zásobníkmi na čistú a špinavú vodu • hypoalergénne prachové vrecko • 360° laserové meranie • vytvorenie virtuálnej mapy • inteligentný systém na rozpoznávanie a obchádzanie prekážok • nastavenie zakázaných zón alebo virtuálnych stien • pre rôzne typy podláh • Wi-Fi • mobilné aplikácie Midea SmartHome • možnosť hlasového ovládania Google Home a Amazon Alexa

Detailné informácie

Doprava v rámci okresu zdarma
Doprava zdarma
v rámci okresu.
Kvalitné značky
Kvalitné značky
Tradícia od roku 1998
Tradícia
od roku 1998.
Vlastný servis
Vlastný servis

Podrobný popis

Autonómna samočistiaca stanica

 

Robotický vysávač Midea V12 disponuje autonómnou samočistiacou stanicou so samostatnými objemnými zásobníkmi na čistú a špinavú vodu (zásobník na čistú vodu má objem 4,6 litra, na špinavú vodu 4 litre). Na túto základňu sa pritom robot automaticky vracia aj počas samotného upratovania – aby sa tu zbavil pozbieraných nečistôt, priebežne očistil mopovacie podušky a prípadne dobil batériu.

Súčasťou stanice je aj špeciálna utesnená komora s antialergickým prachovým vreckom s objemom 3 litre. Prach je do zbernej stanice automaticky nasávaný podtlakom o sile až 21 kPa, pričom za bežnej prevádzky vrecko vydrží až 60 dní .

Na konci upratovacieho cyklu navyše v ysávači vyperie mopovacie podušky a ešte ich dosuší horúcim vzduchom o teplote 55 ° C. Automatické vysúšanie pritom zabraňuje množeniu baktérií a eliminuje zápach, ktorý bežne vzniká vo vlhkom prostredí

Midea V12 B samočistiaca stanica

 

Pokročilé technológie a skvelý výkon

Midea V12 B laserové meranie

Tento robotický vysávač využíva celý rad nových technológií a algoritmov, vďaka ktorým v mnohom prevyšuje konkurenciu. Pýši sa mimoriadne silným sacím výkonom (až 5000 Pa), takže podlahu vysáva naozaj účinne. Tiež využíva pokročilé 360 ° laserové meranie LiDAR s vylepšeným 3D skenovaním NaviPolaris 5.0, vďaka čomu sa vo vašom dome či byte perfektne orientuje - pomocou laserovej navigácie vytvára virtuálne mapy a na základe nich si potom volí najlepšiu možnú trasu na upratovanie. V neposlednom rade sa potom dokáže dynamicky vyhýbať nábytku, rozpoznávať schody alebo identifikovať rozličné predmety pohádzané na podlahe.

Upratovanie s týmto robotom prebieha bezpečne aj vďaka plynulému pohybu po celej ploche pomocou inteligentného systému na rozpoznávanie a obchádzanie prekážok s presnosťou až 5 mm.


Vysaje aj vytrie za vás

 

Vďaka pokročilému robotickému vysávaču Midea V12 môžete odložiť do kúta nielen metlu a klasický lux, ale dokonca aj mop či handru s vedrom. Jedná sa totiž o vyspelý prístroj, ktorý dokáže vaše podlahy upratať od A do Z. Automaticky pozbiera prach a ďalšie nečistoty z tvrdých podláh aj kobercov a prostredníctvom funkcie mopovania vie aj vytierať - využíva k tomu hneď 2 rotujúce podušky s prítlakom . Docielite s ním tak veľmi precízne upratovanie domácnosti, pričom vy sami sa medzitým môžete venovať ďaleko príjemnejším činnostiam.

Ďalší člen chytrej domácnosti

Pokiaľ využívate moderný systém chytrej domácnosti, určite oceníte aj fakt, že je tento robotický vysávač kompatibilný aj so systémami hlasového ovládania Google Home a Amazon Alexa . Upratovanie podláh tak môžete veliť nielen pomocou mobilu, ale aj prostredníctvom hlasových pokynov.

Midea V12 B hlasové ovládanie

 

Prispôsobte upratovanie vlastným potrebám

Midea V12 B Wi-Fi

Vyspelosť tohto robotického vysávača dokladá aj možnosť jeho pripojenia k Wi-Fi a následného ovládania cez mobil. Midea V12 je kompatibilná so šikovnou aplikáciou Midea SmartHome , ktorá poskytuje veľa možností. Okrem iného si v nej môžete nastaviť zakázané zóny, do ktorých vysávač nesmie vstupovať, alebo virtuálne steny (oblasti, ktorým sa má robot pri upratovaní vyhnúť). Tiež si máte možnosť stanoviť zóny, kde robot nemá vytierať, ale len vysávať. A samozrejme si môžete vytvoriť aj pravidelný plán upratovania , voliť konkrétne miestnosti na upratovanie alebo nastavovať frekvenciu samočistenia.

V rodinách s deťmi príde vhod aj detský zámok , ktorý môže zabrániť nežiaducej manipulácii s vysávačom. Jeho zásluhou sa nemusíte ničoho obávať, ani keď vaše ratolesti začnú znenazdajky zboždarma stláčať tlačidlá.