Hotpoint FI6 871 SC IX HA

Kód: 2696
Výpredaj
2 hodnotenia
€299
Skladom (1 ks)

Detailné informácie

Doprava v rámci okresu zdarma
Doprava zdarma
v rámci okresu.
Kvalitné značky
Kvalitné značky
Tradícia od roku 1998
Tradícia
od roku 1998.
Vlastný servis
Vlastný servis

Podrobný popis

Atraktívny vzhľad

Vizuálne prevedenie tejto vstavanej rúry Vás očarí už na prvý pohľad. Nerezová povrchová úprava pôsobí elegantne, nadčasovo a štýlovo zároveň, čím si okamžite získa Vaše sympatie. Hotpoint FI6 871 SC IX HA tak svojim moderným dizajnom dokonale vynikne v každej kuchyni. Dobre čitateľný a dostatočne veľký LCD displej s dotykovým ovládaním je umiestnený v hornej časti, takže k nemu máte stále ľahký a rýchly prístup. S kombináciou nerezu a čierneho skla bude neprehliadnuteľným kúskom v kuchyni. 

Užitočný spoločník v kuchyni

Hľadáte rúru vhodnú aj do viacpočetných rodín? V tom prípade bude práve tento model s objemom 73 litrov jasnou voľbou. Katalytické panely zachytávajú mastnotu, ktorá sa počas pečenia odparuje. Údržba a čistenie je potom veľmi jednoduché. S bezotlačkovým nerezovým povrchom nemusíte mať obavy ani zo šmúh. 

 

Niekoľko programov a funkcií

Z programov či funkcií, ktoré ponúka si vyberie naozaj každý. Hovoríme o programoch ako napríklad mäso, gril, pizza, hydina, chlieb, koláče, kynutie, pomalé varenie alebo udržiavanie teploty jedla. Ďalej to je maxi pečenie, tradičné, turbogril, rýchly ohrev či ekologický. Užitočným bude aj možnosť zablokovania si tlačidiel, čím predchádzate nechcenej zmene programu. O skončení programu Vás bude informovať zvukovým signálom. Súčasťou balenia sú aj dva plechy a jeden rošt

 

Energeticky úsporná

3-vrstvové sklenené dvierka spoľahlivo tesnia a odrážajú teplo, čím výrazne znižujú spotrebu elektrickej energie. Úniku tepla sa teda obávať nemusíte. Radíme ju medzi spotrebiče s energetickou triedou A+, ktoré sú šetrné nielen k Vašej peňaženke, ale rovnako a k životnému prostrediu. Nižšie účty za energiu jednoznačne potešia mnohých z Vás. 

Trieda energ.účinnosti: A+
Celk.vnútor.kapacita rúry: 73 L
Gril: Áno
Celkový výkon rúry: 2000 W
Typ čistenia: Katalýzou
Teplovzdušná funkcia: Áno
Počet funkcií: 8
   
Jednoduché čistenie: Áno
Teleskopický výsuv: Jednoúrovňový
Počet skiel dvierok: 3
   
Fyzické vlastnosti a farba  
Farba: nerez
Šírka: 59,5 cm
Výška: 59,5 cm
Hĺbka: 56,5 cm
Hmotnosť: 36 Kg
   
Obsah balenia: nádoba na odkvapkávanie
   
Display/Grafika  
Vstavaný displej: Áno
   
Funkcie  
Časovač: Áno
Gril: Áno
Typ čistenia: Katalýzou
Počet funkcií: 8
   
Konektivita  
Dĺžka kábla: 0,9 m