Whirlpool

Porovnať výrobok (0)

SET Beko BIR 14400 BGCS + MGB 25333 BG + HILW 64225S + DIN 48532

rating
€1,179.00€
Vstavaný set od firmy Beko v čiernom prevedení s plynovým varným panelom. Na vstavanú rúru, varný panel a umývačku riadu platí 5 ročná záruka po registrácii a podľa aktuálnych podmienok firmy Beko uvedených na https://www.bekosk.sk/podpora/5-rokov-zaruky-na-spotrebice-beko#spotrebice5rokov. Rúra s 5ročnou zárukou platná podľa aktuálnych podmienok firmy Beko a po registrácii na https://www.bekosk.sk/podpora/5-rokov-zaruky-na-spotrebice-beko#spotrebice5rokovtechnická špecifikácia rúra: technická špecifikáciaMikrovlnná rúratechnická špecifikácia mikrovlnná rúra: technická špecifikáciaUmývačka riadu s 5ročnou zárukou platná podľa aktuálnych podmienok firmy Beko a po registrácii na https://www.bekosk.sk/podpora/5-rokov-zaruky-na-spotrebice-beko#spotrebice5rokovtechnická špecifikácia umývačka riadu: technická špecifikáciaVarná doska s 5ročnou zárukou platná podľa aktuálnych podmienok firmy Beko a po registrácii na https://www.bekosk.sk/podpora/5-rokov-zaruky-na-spotrebice-beko#spotrebice5rokovtechnická špecifikácia varná doska: technická špecifikácia..

SET Beko BIR 14400 WGCS + MGB 25333 WG + HILW 64225SW + DIN 48532

rating
€1,179.00€
Vstavaný set od firmy Beko v bielom prevedení s plynovým varným panelom. Na vstavanú rúru, varný panel a umývačku riadu platí 5 ročná záruka po registrácii a podľa aktuálnych podmienok firmy Beko uvedených na https://www.bekosk.sk/podpora/5-rokov-zaruky-na-spotrebice-beko#spotrebice5rokov. Rúra s 5ročnou zárukou platná podľa aktuálnych podmienok firmy Beko a po registrácii na https://www.bekosk.sk/podpora/5-rokov-zaruky-na-spotrebice-beko#spotrebice5rokovtechnická špecifikácia rúra: technická špecifikáciaMikrovlnná rúratechnická špecifikácia mikrovlnná rúra: technická špecifikáciaUmývačka riadu s 5ročnou zárukou platná podľa aktuálnych podmienok firmy Beko a po registrácii na https://www.bekosk.sk/podpora/5-rokov-zaruky-na-spotrebice-beko#spotrebice5rokovtechnická špecifikácia umývačka riadu: technická špecifikáciaVarná doska s 5ročnou zárukou platná podľa aktuálnych podmienok firmy Beko a po registrácii na https://www.bekosk.sk/podpora/5-rokov-zaruky-na-spotrebice-beko#spotrebice5rokovtechnická špecifikácia varná doska: technická špecifikácia..

SET Whirlpool WIC 3C33 PFE + W7 OS4 4S1 P + W7 MN840 + WB S2560 NE

rating
€1,499.00€
Vstavaný set od firmy Whirlpool z dizajnovej edície W Collection v elegantnom čierno-nerezovom prevedení. Set obsahuje vstavanú rúru Whirlpool W7 OS4 4S1 P + párový model mikrovlnnej rúry Whirlpool W7 MN840 + vstavanú umývačku riadu 60cm širokú plne integrovanú Whirlpool WIC 3C33 PFE + indukčnú varnú dosku so slider ovládaním Whirlpool WB S2560 NE.Rúratechnická špecifikácia rúra: technická špecifikáciaMikrovlnná rúratechnická špecifikácia mikrovlnná rúra: technická špecifikáciaUmývačka riadutechnická špecifikácia umývačka riadu: technická špecifikáciaVarná doskatechnická špecifikácia varná doska: technická špecifikácia..

Whirlpool ACM 355 /BA/WH

rating
€435.00€
Indukčná varná doska ACM 355/BA/WH, šírka 58 cmtechnológia 6.ZMYSEL funkcie: rýchloohrev, nízkoteplotná, FlexiCook zóna, časovač vypnutia každej varnej zóny, pauza, detská poistkadotykové ovládanie, nastavenie výkonu na stupnici, príkon 8,0 kWpovrch/farba: sklokeramický/biela, vyhotovenie: fazetka - skosené hranyINDUKCIA zohrieva feromagnetické dno hrnca, nie sklenenú plochu varnej dosky. Elektromagnetické pole prechádza cez sklokeramickú plochu priamo do hrnca, bez zbytočných strát. Tým je varenie s indukciou maximálne efektívne. A keď nedopatrením pokrm vykypí, čistenie indukčnej varnej dosky je úplne jednoduché, lebo jedlo sa na dosku nepripáli a neprilepí.6.ZMYSEL Pozrite si video  indukčných varných dosiek presne zaznamenáva bod varu vody v hrnci na doske. Bod varu udrží konštantný aj po pridaní jedla do vriacej vody a varí ho presne nastavený čas. Po jeho uplynutí sa varná doska automaticky vypne. Inteligentná technológia 6.ZMYSEL garantuje úsporu až 20% energie.FLEXICOOK ZÓNA Pozrite si video  umožňuje zjednotiť dve varné zóny do jednej veľkej a rovnomerne tak zohriať veľký hrniec alebo pekáč na celej ploche. Pre celú zónu je v tomto prípade nastavený rovnaký výkon.         technická špecifikácia tu:technická špecifikácia..

Whirlpool ACM 836 BA

rating
€269.00€
Indukčná varná doska ACM 836/BA s pripojením aj na 230 V, šírka 58 cmfunkcie: rýchloohrev, časovač, detská poistka, Power Managementdotykové ovládanie, nastavenie výkonu na stupnici, príkon 2,5; 4,0; 6,0 alebo 7,2 kWpovrch/farba: sklokeramický/čierna, vyhotovenie: bez rámu, hladko zabrúsené skloINDUKCIA Pozrite si video  zohrieva feromagnetické dno hrnca, nie sklenenú plochu varnej dosky. Elektromagnetické pole prechádza cez sklokeramickú plochu priamo do hrnca, bez zbytočných strát. Tým je varenie s indukciou maximálne efektívne. A keď nedopatrením pokrm vykypí, čistenie indukčnej varnej dosky je úplne jednoduché, lebo jedlo sa na dosku nepripáli a neprilepí.POWER MANAGEMENT je funkcia, ktorá umožňuje zvoliť maximálny celkový príkon dosky s ohľadom na použitý istič a tak pripojiť dosku aj na napätie 230V alebo 400V.     technická špecifikácia tu: technická špecifikácia..

Whirlpool ACM 918/BA

rating
€299.00€
Indukčná varná doska ACM 918 BA, šírka 58 cmTechnológia 6.ZMYSELfunkcie: rýchloohrev, FlexiCook zóna, časovač, Power Management, detská poistkadotykové ovládanie, príkon 2,5; 4,0; 6,0 alebo 7,2 kWpovrch/farba: sklokeramický, vyhotovenie: fazetka - skosené hranyINDUKCIA Pozrite si video zohrieva feromagnetické dno hrnca, nie sklenenú plochu varnej dosky. Elektromagnetické pole prechádza cez sklokeramickú plochu priamo do hrnca, bez zbytočných strát. Tým je varenie s indukciou maximálne efektívne. A keď nedopatrením pokrm vykypí, čistenie indukčnej varnej dosky je úplne jednoduché, lebo jedlo sa na dosku nepripáli a neprilepí.FLEXICOOK ZÓNA umožňuje zjednotiť dve varné zóny do jednej veľkej a rovnomerne tak zohriať veľký hrniec alebo pekáč na celej ploche. Pre celú zónu je v tomto prípade nastavený rovnaký výkon.technická špecifikácia tu: technická špecifikácia..

Whirlpool AKP 745 NB

rating
€259.00€
Teplovzdušná rúra AKP 745 NB so zadným ohrevom8 základných funkcií: teplovzdušné pečenie, statické pečenie, ventilátor, gril a ich kombinácieelektro/mechanické ovládanie, čiernobiely grafický displejpovrch rúry/farba: sklo/čierna, dizajn ABSOLUTE, vyčnievajúca rukoväťS technológiou SmartClean™ vyčistíte rúru jednoducho a rýchle, navyše bez potreby použitia čistiacich prostriedkov. Špeciálny povrch vnútrajška rúry umožňuje čistenie parou - stačí naliať na dno rúry 200 ml vody, zapnúť príslušný program a po ukončení programu zotrieť špongiou zvyšné nečistoty.technická špecifikácia tu: technická špecifikácia        ..

Whirlpool AKP 745 WH

rating
€249.00€
Teplovzdušná rúra AKP 745 WH so zadným ohrevom8 základných funkcií: teplovzdušné pečenie, statické pečenie, ventilátor, gril a ich kombinácieElektro/mechanické ovládanie, čiernobiely grafický displejpovrch rúry/farba:sklo/biela, dizajn ABSOLUTE, vyčnievajúca rukoväťS technológiou SmartClean™ vyčistíte rúru jednoducho a rýchle, navyše bez potreby použitia čistiacich prostriedkov. Špeciálny povrch vnútrajška rúry umožňuje čistenie parou - stačí naliať na dno rúry 200 ml vody, zapnúť príslušný program a po ukončení programu zotrieť špongiou zvyšné nečistoty.         technická špecifikácia tu: technická špecifikácia..
Novinka
Whirlpool AKP 7460 IX

Whirlpool AKP 7460 IX

rating
€279.00€
Teplovzdušná rúra AKP 7460 IX so zadným ohrevom8 základných funkcií: teplovzdušné pečenie, statické pečenie, ventilátor, gril a ich kombinácieElektro/mechanické ovládanie, čiernobiely grafický displejpovrch rúry/farba: kov/nerez s bezodtlačkovou úpravou povrchu, dizajn ABSOLUTE, vyčnievajúca rukoväť, pomalé zatváranie dverí SoftClosingKomfortné špeciálne závesy dverí SoftClosing sa zatvárajú pomaly a potichu. Otváranie a zatváranie dverí je maximálne pohodlné.          technická špecifikácia tu: technická špecifikácia..

Whirlpool AKR 749/1 NB

rating
€115.00€
Výsuvný odsávač pár AKR 749/1 NB, šírka 60 cmvýkonný motor s kapacitou odsávania 304 m3/hod.3 stupne rýchlosti odsávania2 hliníkové tukové filtre, pripojenie pre odsávanie do komína alebo na recirkuláciu cez uhlíkový filter (sú vo výbave)Skrytý "inkognito" odsávač do kompaktnej kuchyne. Inštaluje sa do hornej skrinky kuchynskej linky, po zasunutí výsuvnej časti je viditeľná iba predná nerezová dekoratívna lišta.technická špecifikácia tu:technická špecifikácia..

Whirlpool AKR 749/1 WH

rating
€115.00€
Výsuvný odsávač pár AKR 749/1 WH, šírka 60 cmvýkonný motor s kapacitou odsávania 304 m3/hod.3 stupne rýchlosti odsávania2 hliníkové tukové filtre, pripojenie pre odsávanie do komína alebo na recirkuláciu cez uhlíkový filter (sú vo výbave)Skrytý "inkognito" odsávač do kompaktnej kuchyne. Inštaluje sa do hornej skrinky kuchynskej linky, po zasunutí výsuvnej časti je viditeľná iba predná nerezová dekoratívna lišta.technická špecifikácia tu:technická špecifikácia..

Whirlpool AKT 8190/BA

rating
€190.00€
Sálavá sklokeramická varná doska AKT 8190/BA, šírka 58 cmfunkcie: časovač, detská poistkaovládanie: dotykové, príkon: 6,3 kWpovrch/farba: sklokeramický/čierna, vyhotovenie: fazetka - skosené hranyDuálna kruhová a oválna zóna umožňujú používať hrnce väčších alebo netradičných rozmerov.     technická špecifikácia tu:technická špecifikácia..