Varné dosky

Varné dosky

Porovnať výrobok (0)

AEG IKE 64471FB

rating
€659.00€
Indukčný varný panel od spoločnosti AEG dáva zákazníkovi na výber, ktoré segmenty spojiť, aby sa na spotrebič zmestil všetok riad. Špeciálna 4 segmentová varná zóna FlexBridge Vám umožní použiť všetky druhy riadu - od malého po extra veľký.- indukčný varný panel- FlexBridge = možnosť spojenia c..

Beko HII 64500 FHTW

rating
€444.00€
Indukčná varná doska od firmy BEKO v štýlovom jednoduchom prevedení v bielej farbe. Doska ma jednoduché moderné ovládanie varných hniezd slider-om a disponuje funkciami ako Booster, Bridge a detský zámok.- indukčná varná doska- funkcia Bridge, kde ľavá strana sa dá využiť ako jedno veľké varné hniez..

Beko HILW 64225 S

rating
€229.00€
Plynová varná doska od firmy BEKO v štýlovom jednoduchom prevedení s troma klasickými horákmi a jedným WOK horákom. Liatinové rošty po celom povrchu dosky zabezpečia, aby bolo Vaše varenie jednoduché a bezpečné.- plynová varná doska- 5 ročná záruka po registrácii výrobného čísla- tvrdené sklo- liati..

Electrolux EIV 634

rating
€419.00€
Vstavaná indukčná varná doska Electrolux v čiernom prevedení.- 4 varné zóny- ľavá flexi zóna s možnosťou celého využitia = flexi bridge- Slider ovládanie pre každé varné hniezdo zvlášť- detská poistka- Booster- Hob to hood- časovačtechnická špecifikácia : technická špecifikácia..

Electrolux EIV 654

rating
€599.00€
Vstavaná indukčná varná doska Electrolux v čiernom prevedení.- 4 varné zóny- ľavá flexi zóna s možnosťou celého využitia = flexi bridge- Slider ovládanie pre každé varné hniezdo zvlášť- detská poistka- Booster- Hob to hood- časovač- skosená jedna hranatechnická špecifikácia : technická špecifik..

Mora VDI 660 FF

rating
€339.00€
Indukčná vstavaná platňa od firmy Mora v čiernom prevedení so skosenou prednou hranou. Táto varná platňa umožňuje prepnúť dve ľavé flexi zóny do jednej veľkej varnej zóny, čím lepšie využijete celú plochu. Ideálne pre veľké pekáče a panvice.- dotykové ovládanie- 4 indukčné zóny- Flexi zóna- funkcia ..

Mora VDI 660 FFW

rating
€369.00€
Indukčná vstavaná platňa od firmy Mora v bielom prevedení so skosenou prednou hranou. Varná doska disponuje 4 varnými hniezdami a praktickými funkciami ako sú Slider ovládanie, funkcia Sprint, Časovač, alebo Detský zámok.- dotykové ovládanie- 4 indukčné zóny- funkcia SPRINT pre rýchle navýšenie výko..

Mora VDI 670 UW

rating
€369.00€
Indukčná vstavaná platňa od firmy Mora v bielom prevedení so skosenou prednou hranou. Varná doska disponuje 4 varnými hniezdami a praktickými funkciami ako sú Slider ovládanie, funkcia Sprint, Časovač, alebo Detský zámok. Navyše na ľavej časti sa nachádza Flexi zóna, ktorá umožňuje varenie vo v..
Novinka
Mora VDP 645 GB5

Mora VDP 645 GB5

rating
€199.00€
Plynová varná doska od firmy Mora v prevedení tvrdené čierne sklo ideálne zapasuje do každej kuchyne. Prémiový výrobok s liatinovými mriežkami a poistkami StopGas je samozrejmosťou. - 4 plynové horáky- farba čierna- StopGas  poistka- dvojdielna liatinová mriežka- tvrdené sklo- integrované ..
Novinka
Mora VDP 645 GW5

Mora VDP 645 GW5

rating
€199.00€
Plynová varná doska od firmy Mora v prevedení tvrdené biele sklo ideálne zapasuje do každej kuchyne. Prémiový výrobok s liatinovými mriežkami a poistkami StopGas je samozrejmosťou. - 4 plynové horáky- farba biela- StopGas  poistka- dvojdielna liatinová mriežka- tvrdené sklo- integrované el..
Novinka
Mora VDSS 647 FFW

Mora VDSS 647 FFW

rating
€269.00€
Sklokeramická vstavaná platňa od firmy Mora v bielom prevedení so skosenou prednou hranou. Varná doska disponuje 4 varnými hniezdami a praktickými funkciami ako sú Slider ovládanie, Časovač, alebo Detský zámok. Navyše na ľavej časti sa nachádza Duo zóna, ktorá umožňuje varenie v malých ale aj v..

Whirlpool ACM 355 /BA/WH

rating
€559.00€
Indukčná varná doska ACM 355/BA/WH, šírka 58 cmtechnológia 6.ZMYSEL funkcie: rýchloohrev, nízkoteplotná, FlexiCook zóna, časovač vypnutia každej varnej zóny, pauza, detská poistkadotykové ovládanie, nastavenie výkonu na stupnici, príkon 8,0 kWpovrch/farba: sklokeramický/biela, vyhotovenie: faze..