Electrolux

Porovnať výrobok (0)

Electrolux EEC67300L

rating
€769.00€
Vstavaná plne-integrovaná umývačka riadu série 800 od firmy Electrolux v energetickej triede D. Disponuje jedinečnou technológiou ComfortLift, kde sa jednoduchým pozdvihnutím spodný kôš dostane na úroveň vrchného a to dokonca aj plne naložený. Táto premyslená technológia bude šetriť Vaše zdravie pri nakladaní a vykladaní tejto umývačky riadu.- zabudovateľná plne-integrovaná- energetická trieda D- ComfortLift kde sa spodný kôš vysunie na úroveň horného- 8 programov a 4 rôzne teploty- hlučnosť 44 dB- spotreba vody 11 litrov/cyklus- 13 súprav riadu- odložený štart- tichý inverter motor- AirDry sušenie- hadica Aqua Control proti vytopeniu- svetelný lúč na podlahu počas prevádzky- QuickSelect voliteľné nastavenie času a funkcií umývaniatechnická špecifikácia: technická špecifikácia..

Electrolux EEM48320L

rating
€539.00€
Vstavaná plne-integrovaná umývačka riadu série 700 od firmy Electrolux v energetickej triede D. S príborníkovou zásuvkou MaxiFlex dokážete túto umývačku naplniť do posledného miesta. S pokročilými technológiami umývania ako je sprchovacie rameno SatelliteClean, alebo nastavením doby umývania pomocou QuickSelect bude umývanie riadu hračka.- zabudovateľná plne-integrovaná- energetická trieda D- 8 programov a 3 rôzne teploty- príborníková zásuvka MaxiFlex- hlučnosť 44 dB- spotreba vody 10,5 litrov/cyklus- 14 súprav riadu- odložený štart- tichý inverter motor- AirDry sušenie- hadica Aqua Control proti vytopeniu- svetelný lúč na podlahu počas prevádzky- QuickSelect voliteľné nastavenie času a funkcií umývaniatechnická špecifikácia: technická špecifikácia..

Electrolux EER73DB

rating
€149.00€
Tyčový akumulátorový vysávač Electrolux s edície Ergorapido Classic 2 v 1. Li-Ion batéria 14,4V zabezpečí vysávanie až 30 min. Manévrovací systém 180° EasySteer zabezpečí hladké otáčanie a plynulý pohyb na všetkých podlahách. Vďaka dvom výkonovým stupňom si ľahko prispôsobíte saciu silu podľa povrchu. Po ukončení vysávania ho jednoducho odložíte do nabíjacieho stojana, ktorý je súčasťou výbavy.- funkcia 2 v 1- typ akumulátora Li-Ion - napätie 14,4V- výdrž akumulátora až 30 min na nízkom výkone- indikátor stavu akumulátora/nabíjania- objem nádoby na prach 0,5 l- systém EasySteer- LED osvetlenie DustSpotter- nabíjacia základňa, samostatne stojaca- doba nabíjania 4 hod- hmotnosť 3,16 kg- hlučnosť 79 dBtechnická špecifikácia: technická špecifikácia..

Electrolux EER75NOW

rating
€199.00€
Tyčový akumulátorový vysávač Electrolux s edície Ergorapido 2 v 1. Li-Ion batéria 18 V vydrží vysávať až 35 min. Manévrovací systém 180° EasySteer zabezpečí hladké otáčanie a plynulý pohyb na všetkých podlahách. Vďaka dvom výkonovým stupňom si ľahko prispôsobíte saciu silu podľa povrchu Po ukončení vysávania ho jednoducho odložíte do nabíjacieho stojana, ktorý je súčasťou výbavy.- funkcia 2 v 1- typ akumulátora Li-Ion - napätie 18 V- výdrž akumulátora až 35 min na nízkom výkone- indikátor stavu akumulátora/nabíjania- 2 výkonové stupne- objem nádoby na prach 0,5 l- LED osvetlenie podlahy DustSpotter- nabíjacia základňa, samostatne stojaca- doba nabíjania 4 hod- hmotnosť 3,42 kg- hlučnosť 79 dBtechnická špecifikácia: technická špecifikácia..

Electrolux EER75STM

rating
€169.00€
Tyčový akumulátorový vysávač Electrolux s edície Ergorapido 2 v 1. Li-Ion batéria 18 V vydrží vysávať až 35 min. Manévrovací systém 180° EasySteer zabezpečí hladké otáčanie a plynulý pohyb na všetkých podlahách. Vďaka dvom výkonovým stupňom si ľahko prispôsobíte saciu silu podľa povrchu Po ukončení vysávania ho jednoducho odložíte do nabíjacieho stojana, ktorý je súčasťou výbavy.- funkcia 2 v 1- BrushRollClean pre jednoduché čistenie kefy zošliapnutím tlačidla nohou- typ akumulátora Li-Ion - napätie 18 V- výdrž akumulátora až 35 min na nízkom výkone- indikátor stavu akumulátora/nabíjania- 2 výkonové stupne- objem nádoby na prach 0,5 l- LED osvetlenie podlahy DustSpotter- nabíjacia základňa, samostatne stojaca- doba nabíjania 4 hod- hmotnosť 3,16 kg- hlučnosť 79 dBtechnická špecifikácia: technická špecifikácia..

Electrolux EER77MBM

rating
€189.00€
Tyčový akumulátorový vysávač Electrolux s edície Ergorapido 2 v 1. Li-Ion batéria 18 V vydrží vysávať až 45 min. Manévrovací systém 180° EasySteer zabezpečí hladké otáčanie a plynulý pohyb na všetkých podlahách. Vďaka dvom výkonovým stupňom si ľahko prispôsobíte saciu silu podľa povrchu Po ukončení vysávania ho jednoducho odložíte do nabíjacieho stojana, ktorý je súčasťou výbavy.- funkcia 2 v 1- BrushRollClean pre jednoduché čistenie kefy zošliapnutím tlačidla nohou- typ akumulátora Li-Ion - napätie 18 V- výdrž akumulátora až 45 min na nízkom výkone- indikátor stavu akumulátora/nabíjania- 2 výkonové stupne- objem nádoby na prach 0,5 l- LED osvetlenie podlahy DustSpotter- nabíjacia základňa, samostatne stojaca- doba nabíjania 4 hod- hmotnosť 3,16 kg- hlučnosť 79 dBtechnická špecifikácia: technická špecifikácia..

Electrolux EER77SSM

rating
€189.00€
Tyčový akumulátorový vysávač Electrolux s edície Ergorapido 2 v 1. Li-Ion batéria 18 V vydrží vysávať až 45 min. Manévrovací systém 180° EasySteer zabezpečí hladké otáčanie a plynulý pohyb na všetkých podlahách. Vďaka dvom výkonovým stupňom si ľahko prispôsobíte saciu silu podľa povrchu Po ukončení vysávania ho jednoducho odložíte do nabíjacieho stojana, ktorý je súčasťou výbavy.- CASH-BACK 30 Eur od firmy Electrolux platný po registrácii do 18/5/2020- funkcia 2 v 1- BrushRollClean pre jednoduché čistenie kefy zošliapnutím tlačidla nohou- typ akumulátora Li-Ion - napätie 18 V- výdrž akumulátora až 45 min na nízkom výkone- indikátor stavu akumulátora/nabíjania- 2 výkonové stupne- objem nádoby na prach 0,5 l- LED osvetlenie podlahy DustSpotter- nabíjacia základňa, samostatne stojaca- doba nabíjania 4 hod- hmotnosť 3,16 kg- hlučnosť 79 dBtechnická špecifikácia: technická špecifikácia..

Electrolux EER7ANIMAL

rating
€219.00€
Tyčový akumulátorový vysávač Electrolux. Li-Ion batéria 18 V vydrží vysávať až 45 min. Manévrovací systém 180° EasySteer zabezpečí hladké otáčanie a plynulý pohyb na všetkých podlahách. Vďaka trom výkonovým stupňom si ľahko prispôsobíte saciu silu podľa povrchu. Po ukončení vysávania ho jednoducho odložíte do nabíjacieho stojana, ktorý je súčasťou výbavy.- funkcia 2 v 1- Quick release na jednoduché uvoľnenie valčeka- BrushRollClean pre jednoduché čistenie kefy zošliapnutím tlačidla nohou- typ akumulátora Li-Ion - napätie 18 V- výdrž akumulátora až 45 min na nízkom výkone- indikátor stavu akumulátora/nabíjania- 3 výkonové stupne- objem nádoby na prach 0,5 l- LED osvetlenie podlahy DustSpotter- nabíjacia základňa, samostatne stojaca- doba nabíjania 4 hod- hmotnosť 3,42 kg- hlučnosť 79 dBtechnická špecifikácia: technická špecifikácia..

Electrolux EER7GREEN

rating
€179.00€
Tyčový akumulátorový vysávač Electrolux s edície Ergorapido 2 v 1. Li-Ion batéria 18 V vydrží vysávať až 35 min. Manévrovací systém 180° EasySteer zabezpečí hladké otáčanie a plynulý pohyb na všetkých podlahách. Vďaka dvom výkonovým stupňom si ľahko prispôsobíte saciu silu podľa povrchu Po ukončení vysávania ho jednoducho odložíte do nabíjacieho stojana, ktorý je súčasťou výbavy.- funkcia 2 v 1- Quick release na jednoduché uvoľnenie valčeka- BrushRollClean pre jednoduché čistenie kefy zošliapnutím tlačidla nohou- typ akumulátora Li-Ion - napätie 18 V- výdrž akumulátora až 35 min na nízkom výkone- indikátor stavu akumulátora/nabíjania- 2 výkonové stupne- objem nádoby na prach 0,5 l- LED osvetlenie podlahy DustSpotter- nabíjacia základňa, samostatne stojaca- doba nabíjania 4 hod- hmotnosť 3,16 kg- hlučnosť 79 dBtechnická špecifikácia: technická špecifikácia..

Electrolux EER85SSM

rating
€229.00€
Tyčový akumulátorový vysávač Electrolux s edície Ergorapido 2 v 1. Li-Ion batéria 18 V vydrží vysávať až 45 min. Valček PowerPro so zlepšenou šírkou čistenia od malých až po veľké nečistoty a navyše s leštiacim účinkom na tvrdých podlahách. Vďaka dvom výkonovým stupňom si ľahko prispôsobíte saciu silu podľa povrchu. Po ukončení vysávania ho jednoducho odložíte do nabíjacieho stojana, ktorý je súčasťou výbavy.- funkcia 2 v 1- valček PowerPro- typ akumulátora Li-Ion - napätie 18 V- výdrž akumulátora až 45 min na nízkom výkone- indikátor stavu akumulátora/nabíjania- 2 výkonové stupne- objem nádoby na prach 0,5 l- utesnený systém hubice pre lepšie čistenie v štrbinách- nabíjacia základňa, samostatne stojaca- doba nabíjania 4 hod- hmotnosť 3,3 kg- hlučnosť 79 dBtechnická špecifikácia: technická špecifikácia..

Electrolux EER87MBM

rating
€239.00€
Tyčový akumulátorový vysávač Electrolux s edície Ergorapido 2 v 1. Li-Ion batéria 18 V vydrží vysávať až 45 min. Valček PowerPro so zlepšenou šírkou čistenia od malých až po veľké nečistoty a navyše s leštiacim účinkom na tvrdých podlahách. Vďaka dvom výkonovým stupňom si ľahko prispôsobíte saciu silu podľa povrchu. Po ukončení vysávania ho jednoducho odložíte do nabíjacieho stojana, ktorý je súčasťou výbavy.- funkcia 2 v 1- valček PowerPro- typ akumulátora Li-Ion - napätie 18 V- výdrž akumulátora až 45 min na nízkom výkone- indikátor stavu akumulátora/nabíjania- 2 výkonové stupne- objem nádoby na prach 0,5 l- utesnený systém hubice pre lepšie čistenie v štrbinách- nabíjacia základňa, samostatne stojaca- doba nabíjania 4 hod- hmotnosť 3,6 kg- hlučnosť 79 dBtechnická špecifikácia: technická špecifikácia..

Electrolux EERC72EB

rating
€119.00€
Tyčový akumulátorový vysávač Electrolux s edície Ergorapido Classic 2 v 1. Li-Ion batéria 14,4V zabezpečí vysávanie až 30 min. Manévrovací systém 180° EasySteer zabezpečí hladké otáčanie a plynulý pohyb na všetkých podlahách. Vďaka dvom výkonovým stupňom si ľahko prispôsobíte saciu silu podľa povrchu. Po ukončení vysávania ho jednoducho odložíte do nabíjacieho stojana, ktorý je súčasťou výbavy.- funkcia 2 v 1- typ akumulátora Li-Ion - napätie 14,4V- výdrž akumulátora až 30 min na nízkom výkone- indikátor stavu akumulátora/nabíjania- objem nádoby na prach 0,5 l- systém EasySteer a Quick release- Snap Clean pre jednoduchú údržbu- nabíjacia základňa, samostatne stojaca- doba nabíjania 4 hod- hmotnosť 2,34 kg- hlučnosť 79 dBtechnická špecifikácia: technická špecifikácia..